درباره ما

تاریخچه

شرکت شیمیایی تاک رزین کاوه در سال ۱۳۸۰ در تهران به ثبت رسیده است و از سال ۱۳۸۱ در شهرک صنعتی کاوه واقع در شهر ساوه اقدام به فعالیت نمود.این شرکت در سال ۱۳۸۵ اقدام به تأسیس واحد تضمین کیفیت نموده و در سال ۱۳۸۶ موفق به اخذ گواهینامه ISO 9001 از مؤسسه Lloyd’s Register انگلستان گردید.

فعالیت اصلی شرکت شیمیایی تاک رزین کاوه متمرکز بر تولید رزین های اکریلیک پایه حلالی است که به طور عمده و تخصصی در صنعت رنگ و پوشش مورد استفاده می باشد.
جهت‌گیری و هدف اصلی این شرکت افزایش سهم تاک رزین در بازاریابی داخلی و خارجی میباشد بدین منظور خود را متعهد به اجرا، حفظ و بهبود سیستم می‌دانیم و اهدف ذیل را مدنظر قرار داده‌ایم:
– تولید محصولات جدید و متنوع
– تلاش در جهت شناسایی بازارهای داخلی و فراهم آوردن شرایط جهت ورود به آن
– جلب رضایت مشتری و افزایش آن
– بهبود مستمر کیفیت در فرآیند تولید محصولات
– تحویل سریع و به موقع کالا به مشتریان
– دستیابی به کیفیت بهتر با استاندارد روز دنیا

اهداف شرکت شیمیایی تاک رزین کاوه

جهت‌گیری و هدف اصلی این شرکت افزایش سهم تاک رزین در بازاریابی داخلی و خارجی میباشد بدین منظور خود را متعهد به اجرا، حفظ و بهبود سیستم می‌دانیم

بازاریابی

از ابتدای شروع فعالیت شرکت تاکنون،‌ مهندسین فروش همواره در جهت تأمین نیاز مشتریان و رضایت آنان فعالیت نموده اند رفتار و عملکرد بخش بازاریابی در شرکت تاک رزین بدین گونه تعریف شده است که نیاز مشتریان تنها با ارائه محصول بر طرف نمی شود بلکه خدمات پس از فروش، تحویل به موقع کالا و رفع کلیه مشکلات فنی محصول و راهنمایی مطلوب به منظور نحوه مصرف نیز از نیازهای اساسی مشتریان می باشد.
تاک رزین به عنوان یک شرکت کاملاً مشتری موارد همواره تلاش نموده محصولاتی با رضایت بالای مشتریان تولید و به ایشان عرضه نماید. ما تنها در مورد محصولات و فروش آنها مسئول نیستیم بلکه نحوه ارسال و ارائه روش های درست کار کردن با آنها و کلیه خدمات پس از فروش را نیز جزء وظایف خود می دانیم.

دانش بنیان هستیم

شرکت شیمیایی تاک رزین کاوه از سال ۱۳۹۵ جزو شرکت ها و موسسات دانش بنیان تولیدی قرار گرفت.شرکت دانش بنیان به شرکت دارای سطح بالای فن آوری کالا، خدمات و همچنین تسلط کافی بر دانش فنی جهت تولیدات با کیفیت محصولات گفته می شود. کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت های دانش بنیان تحت نظر معاونت علمی و فناوری نهاد ریاست جمهوری پس از بررسی و مطالعه سطح فن آوری، وضعیت تولید کالا، خدمات و تسلط شرکت بر دانش فنی گواهی شرکت دانش بنیان صنعتی را صادر می نماید. که این شرکت ها به منظور افزایش علم وثروت، توسعه اقتصادی، تحقق اهداف علمی در راستای گسترش نو آوری، و در نهایت تجاری سازی نتایج تحقیق و توسعه ی خود، در حوزه فناوری های برتر ، جهت نیل به اهداف زیر فعالیت می نماید:

. تجاری سازی یافته های علمی
. ایجاد زمینه برای بکارگیری بنیه علمی دانشگاه و واحدهای پژوهشی و اعضای هیئت علمی دانشگاهها در سطح جامعه
. ترغیب جامعه دانشگاهی و شخصیت های علمی برای شرکت در فعالیت در جهت رفع نیاز جامعه و امکان ایجاد و افزایش درآمد برای شخصیت های علمی و اعضای محترم هیات علمی دانشگاه ها

فروش و مشتریان

فعالیت فروش در شرکت تاک رزین بر اساس تقسیم بندی مشتریان می باشد نه بر حسب مدیریت منطقه جغرافیایی یا محصول و یا نوع کالا و هر عضو از واحد فروش مسئول کلیه محصولات جهت تعدادی از مشتریان خاص خود می باشد.
مهندسین فروش در این واحد عملیات مختلف از جمله بازاریابی ، معرفی محصولات، توزیع و فرآیند فروش را برای مشتریان مربوط به خود بر عهده داشته و مسئول مشاوره فنی در مورد محصولات بوده و در مذاکرات فروش و دریافت سفارش مشارکت مستقیم دارند.
در حال حاضر محصولات تاک رزین در مصارف زیر کاربرد دارد:
۱- تولید انواع رنگهای هوا خشک از جمله رنگ ترافیک، پوشش های هوا خشک روی فلزات و پوشش های هوا خشک روی سطوح پلاستیکی
۲- تولید انواع رنگ ها و پوشش های شفاف کوره ای
۳- تولید انواع رنگ ها و پوششهای شفاف دوجزئی پلی اورتانی صنعتی و اتومبیلی
۴- تولید رنگ های دو جزئی ترافیکی
۵- تولید اندامهای مصنوعی بدن انسان
۶- برخی چسب های خاص

دانلود کاتالوگ

Enter your keyword